Organizatorzy biegu charytatywnego Dobro Wraca, na rzecz Domu Dziecka w Kisielicach, który odbędzie się w niedzielę 1 grudnia, informują o utrudnieniach w ruchu tego dnia, na trasie Iława-Kisielice. Lista biegowa jest już zamknięta. Zainteresowanie akcją przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów – w biegu weźmie udział ponad 200 biegaczy.– Zainteresowanie naszym charytatywnym biegiem jest ogromne, co bardzo nas cieszy – mówi Joanna Mazurkiewicz, zastępca dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie. Lista jest pełna i zamknięta. Zapisało się ponad 220 osób, większość, bo 170 jest z Iławy, ale są także biegacze z Ząbrowa, Gałdowa i Łęgowa. Tak jak zapowiadaliśmy, uczestnicy nie muszą martwić się o transport. Jako organizatorzy w pełni o to zadbaliśmy.


Oto oficjalny komunikat:

W niedzielę 1 grudnia 2019 r. na trasie  Iława – Kisielice odbędą się zawody biegowe, w związku z ich organizacją wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W godzinach od 9:00 do 13:00 sukcesywnie wstrzymywany będzie ruch pojazdów na drogach:

  • Kamionka – Ząbrowo,
  • Ząbrowo – Gałdowo,
  • Gałdowo – Łęgowo,
  • Łęgowo – Kisielice.

Po przebiegnięciu ostatniego zawodnika na danym odcinku trasy ruch pojazdów będzie wznawiany. Prosimy o dostosowanie się do oznaczeń oraz poleceń ze strony kierujących ruchem. Zachęcamy do włączenia się i kibicowania zawodnikom.

Za utrudnienia w ruchu drogowym bardzo przepraszamy.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie


REGULAMIN BIEGU CHARYTATYWNEGO DOBRO WRACA:

http://pcprilawa.pl/system/obj/283_REGULAMIN_Bieg_Dobro_Wraca.pdf


 

plakat bieg charytatywny

O Biegu Charytatywnym już pisaliśmy:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie organizatorem biegu na rzecz podopiecznych z Domu Dziecka w Kisielicach