Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie informuje o aktualnie panujących utrudnieniach dotyczących prowadzonych inwestycji drogowych i możliwości wystąpienia utrudnień dla uczestników ruchu drogowego.

W związku z powyższym przedstawiam inwestycje na których można spodziewać się robót drogowych:

1. Przebudowa drogi powiatowej nr 2848N – ul. Sienkiewicza w Zalewie z budową kanalizacji – trwające prace drogowe na odcinku objętym przebudową – droga zamknięta  – wyznaczony objazd.
  2. Przebudowa drogi powiatowej nr 1295N Kamieniec – Ulnowo na odcinku Kamieniec – Rudniki – trwają prace drogowe.
  3. Rozbudowa drogi powiatowej nr 1307N Susz – Jerzwałd – Dobrzyki – Zalewo na odc. Olbrachtówko – Dobrzyki – trwają prace drogowe na odcinku objętym przebudową – droga zamknięta – wyznaczony objazd.
  4. Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi nr 1208N w msc. Zazdrość – trwają prace drogowe na obiekcie mostowym – droga zamknięta – wyznaczony objazd.
  5. Przebudowa drogi powiatowej nr 1216N Złotowo – Pietrzwałd – Ryn na odcinku Złotowo – Wałdyki – trwają prace drogowe – od 30 września przewidywane utrudnienia, spowodowane budową zjazdów
  1. Remont cząstkowy drogi powiatowej nr 1329N Boreczno – Iława ul. Dąbrowskiego w Iławie – prowadzenie prac nad remontami cząstkowymi nawierzchni zaplanowano w godzinach wieczornych w dniach 30 września, 1 i 2 października
  2. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1307N Susz – Jerzwałd – Dobrzyki – Zalewo (ul. Kilińskiego) – prace rozpoczną się z początkiem października i prowadzone będą równolegle z budową ścieżki pieszo – rowerowej – realizowaną przez Gminę Zalewo

Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wyznaczonych objazdów dróg lub poleceń osób kierujących ruchem.