Fot. szs.olsztyn.pl

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Iławie informuje, że dnia  11 września 2024 r. roku (środa) o godz. 14.00 (I termin) oraz o godz. 14.15 (II termin) w sali Starostwa Powiatowego w Iławie przy ul. Andersa 2A w Iławie odbędzie się VII Powiatowy Zjazd Delegatów Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Iławie. W związku z powyższym Zarząd PSZS w Iławie uprzejmie zaprasza do oddelegowania swoich przedstawicieli i uczestnictwa w zjeździe.

Każda szkoła/placówka oświatowa biorąca udział w zawodach organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związku Sportowego w Iławie proszona jest o oddelegowuje dwóch przedstawicieli – pracowników szkoły do udziału w Powiatowym Zjeździe Delegatów. Stowarzyszenia kultury fizycznej, funkcjonujące na ternie powiatu iławskiego  i współpracującego z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Iławie, proszone są o  oddelegowanie jednej osoby – przedstawiciela stowarzyszenia, do udziału w tym wydarzeniu.

Imienną listę należy przesłać w formie elektronicznej do dnia 04 września 2024 r. do godz. 12:00 na adres: pszs@powiat-ilawski.pl lub pszsilawa@wp.pl

Jednocześnie informujemy, że imię i nazwisko osoby podane w zgłoszeniu jest równoznaczne z wpisaniem go na listę uczestników Zjazdu oraz że zawiadomienie jest równoznaczne
z powiadomieniem przedstawiciela o terminie i miejscu Zjazdu.  Szkoły i placówki oświatowe oraz stowarzyszenia sportowe, działające na terenie powiatu iławskiego i biorące udział w zawodach, mogą przedłożyć uwagi, wnioski
i sugestie dotyczące funkcjonowania Powiatowego  Szkolnego Związku Sportowego  w Iławie. Wszystkie ważne kwestie prosimy kierować na adres: pszs@powiat-ilawski.pl lub pszsilawa@wp.pl, do dnia 04 września 2024 r. (do godz. 12:00), w formie elektronicznej.

Grzegorz Grabski, Przewodniczący PSZS w Iławie