Ilustracja Fot. webp

Szanowni Klienci Starostwa Powiatowego w Iławie, przypominamy, że istnieje możliwość dokonywania przelewów na podane niżej konta ale również dokonania wpłat gotówkowych na konta, bez prowizji, w oddziałach banków – BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział Iława oraz oddział w Lubawie.

Wpłaty gotówkowe bez prowizji

Wpłat gotówkowych bez prowizji można dokonać w BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział Iława (ul. Jana III Sobieskiego 12), w poniedziałki w godz. 10.30 – 18.00 oraz  od wtorku do piątku, w godz.  od 8.30 – 16.00 oraz w oddziale tego banku w Lubawie (ul. Kupnera 2), w poniedziałki, w godz. 10.30 – 18.00 oraz od wtorku do piątku, w godz. od 8.30 – 16.00.

Przypominamy również, że wszelkie opłaty należy dokonywać bezpośrednio na rachunki bankowe Starostwa Powiatowego w Iławie wskazane poniżej: