Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski pierwszego dnia akcji wręczał, wspólnie z dyrektorem i personelem placówki, ufundowane przez Powiat Iławski i szpital wyprawki mamom noworodków (Fot. Powiatowy Szpital  im. Wł. Biegańskiego w Iławie)

Wyprawki dla maluszków, w postaci certyfikowanych kocyków, mają umilić pierwsze chwile narodzin. Będą wręczane mamom wszystkich nowonarodzonych dzieci  w powiatowym szpitalu w Iławie. Jest to świetna okazja, aby zaprosić przyszłe mamy do porodów w Powiatowym Szpitalu im. Wł. Biegańskiego w Iławie. Wykwalifikowany personel medyczny zadba o komfort i bezpieczeństwo mamy i dziecka, a atmosfera zaufania pozwoli w pełni cieszyć się cudem narodzin.

– Cieszymy się ogromnie, że możemy Was poinformować o rozpoczęciu wspaniałej akcji w naszym Szpitalu! Wszystko dzięki wsparciu Powiatu Iławskiego i Starosty Bartosza Bielawskiego, którzy chcą uczynić porody w naszym szpitalu jeszcze bardziej wyjątkowymi momentami dla naszych nowonarodzonych Maleństw oraz ich rodziców! – czytamy na profilu fb Powiatowego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Iławie. Od piątku 28 lipca każdy maluszek urodzony w naszej placówce otrzyma od nas przepiękną wyprawkę: milutki kocyk dla noworodka, wyprodukowany w pietyzmem z najlepszych materiałów w modnych kolorach dla dziewczynek i chłopców. Chcemy otoczyć nasze maleństwa ciepłem i miłością od samego początku! Poprzez akcję chcemy wspomóc i wesprzeć Rodziców, sprawiając, że te pierwsze chwile z dzieckiem będą jeszcze bardziej magiczne i pełne radości! Jest to również okazja, by zaprosić przyszłe mamy do rodzenia w Powiatowym Szpitalu im. Wł. Biegańskiego w Iławie, gdzie wykwalifikowany personel medyczny zadba o komfort i bezpieczeństwo mamy i dziecka, a atmosfera zaufania pozwoli w pełni cieszyć się cudem narodzin. Dziękujemy Staroście Powiatu Iławskiego za wsparcie i zaangażowanie! Razem możemy zdziałać wiele!  Niech każde dziecko poczuje, że jest kochane od samego początku, a porody w naszym szpitalu będą potwierdzeniem najwyższych kompetencji naszego personelu!

Fot. Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie