22 maja w Iławie odbędą się „Targi pracy sezonowej”. Wydarzenie organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Iławie.Po sukcesie „Mundurowych targów pracy”, które odbyły się 24 kwietnia, Powiatowy Urząd Pracy w Iławie zaprosił tym razem do współpracy lokalne hotele i restauracje. Udział w targach zapowiedzieli już między innymi tacy pracodawcy jak Grand Hotel Tiffi, Stary Tartak, Leśna, Pod Omegą. Wiadomo, że podczas wydarzenia poszukiwać będą osób zainteresowanych pracą na stanowiskach: kucharz, pomoc kuchenna, kelner i barman.

„Targi pracy sezonowej”, które organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Iławie, to dla osób poszukujących pracy szansa na bezpośredni kontakt z pracodawcą i nawiązanie wartościowych kontaktów zawodowych. To też okazja do rozmów i zweryfikowania wzajemnych wymagań i oczekiwań. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy powiatu iławskiego, w tym absolwenci szkół, studenci oraz osoby młode, które dopiero wchodzą na rynek pracy i są zainteresowane pracą krótkoterminową i sezonową.


„Targi pracy sezonowej” odbędą się w środę 22 maja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie przy ulicy 1 Maja 8B.

Stoiska pracodawców znajdować się będą na sali obsługi klienta, przy Punkcie doradztwa dla młodzieży.

Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach od 10:00 do 13:00.


Pracodawcy, którzy nie zgłosili się do udziału w targach, a chcieliby zaprezentować swoje oferty pracy, mogą to zrobić za pośrednictwem pracowników urzędu. W tym celu należy skontaktować się z Marcinem Kalbarczykiem pod nr tel. 89 644 32 03 lub drogą mailową na adres: m.kalbarczyk@pup.ilawa.pl.

Targi plakat