Pierwsza edycja Noworocznego Turnieju w piłce siatkowej o  Puchar Starosty Powiatu Iławskiego już za nami. Dziewięć drużyn w dobrej, sportowej atmosferze rozegrało mecze. Najlepsza okazała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Iławie! Drugie miejsce zajął team strażacki z Komendy Powiatowej PSP w Iławie a trzecie drużyna z Nadleśnictwa Iława. Gratulujemy świetnego wyniku, natomiast wszystkim uczestnikom turnieju ducha sportowego. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Iławie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.Uczestników powitali w sali sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Iławie mł. bryg. Bogdan Grzymowicz i członek Zarządu Powiatu Iławskiego Maciej Rygielski. Podczas turnieju nie mogło zabraknąć akcentu związanego ze zbliżającym się finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stąd obecność Lidii Miłosz, dyrektor Iławskiego Centrum Kultury i szefowej sztabu WOŚP w Iławie, która przybyła ze sztabową puszką, do której zbierane były datki na WOŚP.

 Służba Celno-Skarbowa, Straż Pożarna, Policja, Zakład Karny, WOPR w drużynie z duchownym, Straż Ochrony Kolei, Nadleśnictwo Susz, Nadleśnictwo Iława i samorządowcy – to uczestnicy turnieju. Po zaciekłej rywalizacji sportowej zwycięzcą okazała się drużyna Policji, która przyjęła Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Policjanci będą posiadaczami tego pucharu przez rok, do następnych rozgrywek. Wszystkie uczestniczące w turnieju służby były również współorganizatorami tego wydarzenia, za co bardzo dziękujemy.

W otwarciu imprezy uczestniczyła również Izabela Klonowska, dyrektor Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, której bardzo dziękujemy za wsparcie organizacyjne. O ciepły posiłek zadbały pracownice internatu Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, ogromne podziękowania.

grupowe

www.powiat-ilawski.pl (Fot. M. Rogatty, KP PSP Iława)


FOTORELACJA Z TURNIEJU: