W czwartek 21 grudnia br. o godz. 12.00 odbędzie się LII Sesja Rady Powiatu Iławskiego.
Porządek obrad przewiduje m. in.:

1. Sprawozdanie Starosty Powiatu Iławskiego z działalności Zarządu Powiatu Iławskiego w okresie międzysesyjnym.
  2. Uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Iławskiego na lata 2024-2036.
  3. Uchwalenie budżetu Powiatu Iławskiego na 2024 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Susz realizacji zadania – utrzymanie dróg powiatowych w gminie Susz.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Kisielice realizacji zadania – utrzymanie dróg powiatowych w gminie Kisielice.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Zalewo realizacji zadania – utrzymanie dróg powiatowych w gminie Zalewo.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie  przeznaczenia środków PFRON na rehabilitację zawodową i społeczną w 2023 roku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Warmińsko-Mazurskiemu na prowadzenie Biura Regionalnego w Brukseli.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu na rok 2023.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Iławskiego na lata 2023-2035.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków zamieszczonych w budżecie Powiatu Iławskiego na 2023 rok, które nie wygasają z upływem roku oraz planu finansowego tych wydatków.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Rady Powiatu Iławskiego na 2024 rok.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej na rok 2024.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych Komisji Rady Powiatu na rok 2024.
  15. Sprawozdania z działalności Rady i Komisji za rok 2023.