W sobotฤ™ 25 listopada 2023 roku w sali gimnastycznej Zespoล‚u Placรณwek Szkolno-Wychowawczych w Iล‚awie, odbyล‚ siฤ™ juลผ po raz drugi โ€žPowiatowy Turniej Piล‚ki Siatkowej Pracownikรณw Oล›wiaty o Puchar Starosty Powiatu Iล‚awskiegoโ€.

Uroczystego otwarcia zawodรณw dokonaล‚ Starosta Powiatu Iล‚awskiego ๐๐š๐ซ๐ญ๐จ๐ฌ๐ณ ๐๐ข๐ž๐ฅ๐š๐ฐ๐ฌ๐ค๐ข. Zawodnikรณw przywitaล‚a i ลผyczyล‚a dobrej zabawy w duchu fair play wicedyrektor Zespoล‚u Placรณwek Szkolno-Wychowawczych w Iล‚awie, ๐‰๐ฎ๐ฌ๐ญ๐ฒ๐ง๐š ๐™๐š๐ค๐ซ๐ณ๐ž๐ฐ๐ฌ๐ค๐š. Rywalizacja byล‚a zaciฤ™ta, ale przebiegaล‚a w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze. Po wielogodzinnych rozgrywkach poznaliล›my najlepszฤ… druลผynฤ™.

Klasyfikacja koล„cowa turnieju:

๐ˆ๐ˆ ๐ฆ๐ข๐ž๐ฃ๐ฌ๐œ๐ž – Zespรณล‚ Szkรณล‚ im. Bohaterรณw Wrzeล›nia1939 Roku w Iล‚awie

๐ˆ๐ˆ๐ˆ ๐ฆ๐ข๐ž๐ฃ๐ฌ๐œ๐ž – Oล›rodek Szkolno-Wychowawczy w Kisielicach

๐ˆ๐• ๐ฆ๐ข๐ž๐ฃ๐ฌ๐œ๐ž โ€“ Zespรณล‚ Szkรณล‚ im. Konstytucji 3 Maja w Iล‚awie

๐• ๐ฆ๐ข๐ž๐ฃ๐ฌ๐œ๐ž – Zespรณล‚ Szkรณล‚ Ogรณlnoksztaล‚cฤ…cych im. Stefana ลปeromskiego w Iล‚awie

Najwszechstronniejszฤ… zawodniczkฤ… turnieju zostaล‚a ๐Œ๐š๐ซ๐ญ๐š ๐‘๐ฒ๐›๐ข๐œ๐ค๐š z Oล›rodka Szkolno-Wychowawczego w Kisielicach

Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju zostaล‚ ๐‘๐จ๐›๐ž๐ซ๐ญ ๐–๐ซ๐ณ๐ž๐ฌ๐ข๐งฬ๐ฌ๐ค๐ข z Zespoล‚u Szkรณล‚ im. Konstytucji 3 Maja w Iล‚awie

Najlepiej zagrywajฤ…cฤ… zawodniczkฤ… turnieju zostaล‚a ๐€๐ ๐ง๐ข๐ž๐ฌ๐ณ๐ค๐š ๐‰๐š๐ฌ๐ค๐ฎ๐ฅ๐ฌ๐ค๐š z Zespoล‚u Placรณwek Szkolno-Wychowawczych w Iล‚awie

Najlepiej zagrywajฤ…cym zawodnikiem turnieju zostaล‚ ๐“๐จ๐ฆ๐š๐ฌ๐ณ ๐Š๐š๐ฆ๐ข๐งฬ๐ฌ๐ค๐ข z Zespoล‚u Placรณwek Szkolno-Wychowawczych w Iล‚awie

Statuetki, puchary oraz dyplomy wrฤ™czyล‚ Starosta Powiatu Iล‚awskiego ๐๐š๐ซ๐ญ๐จ๐ฌ๐ณ ๐๐ข๐ž๐ฅ๐š๐ฐ๐ฌ๐ค๐ข oraz dyrektor ZPSW w Iล‚awie ๐–๐จ๐ฃ๐œ๐ข๐ž๐œ๐ก ๐–๐ž๐ ๐ง๐ž๐ซ.

ze starostฤ…

๐ˆ ๐ฆ๐ข๐ž๐ฃ๐ฌ๐œ๐ž – Zespรณล‚ Placรณwek Szkolno-Wychowawczych w Iล‚awie (na zdjฤ™ciu ze Starostฤ… Powiatu Iล‚awskiego Bartoszem Bielawskim oraz dyrektorem ZPSW w Iล‚awie, Wojciechem Wegnerem)

Organizatorzy turnieju pragnฤ… gorฤ…co podziฤ™kowaฤ‡ za pomoc w organizacji imprezy:

* Staroล›cie Powiatu Iล‚awskiego Bartoszowi Bielawskiemu za patronat oraz finansowe wsparcie imprezy

* Dyrekcji ZPSW w Iล‚awie

* Agnieszce Kamiล„skiej โ€“ sฤ™dzinie stolikowej

* Marioli Konicz, Annie Burkiewicz i Justynie Stramskiej wraz z uczniami Szkoล‚y Branลผowej za przygotowanie przepysznych sล‚odkoล›ci

* Sklepikowi Szkolnemu w Zespole Placรณwek Szkolno-Wychowawczych za napoje dla zawodnikรณw

* Naszym cudownym Koleลผankom za przygotowanie kawiarenki i ล‚akoci oraz za nieocenionฤ… pomoc podczas trwania turnieju

* Naszym niezastฤ…pionym Paniom Kucharkom za przygotowanie smacznych posiล‚kรณw regeneracyjnych dla zawodnikรณw.

๐–๐ฌ๐ณ๐ฒ๐ฌ๐ญ๐ค๐ข๐ฆ ๐ณ๐š๐ฐ๐จ๐๐ง๐ข๐ค๐จ๐ฆ ๐ฌ๐ž๐ซ๐๐ž๐œ๐ณ๐ง๐ข๐ž ๐ ๐ซ๐š๐ญ๐ฎ๐ฅ๐ฎ๐ฃ๐ž๐ฆ๐ฒ. ๐ƒ๐จ ๐ณ๐จ๐›๐š๐œ๐ณ๐ž๐ง๐ข๐š ๐ณ๐š ๐ซ๐จ๐ค ๐ฉ๐จ๐๐œ๐ณ๐š๐ฌ ๐ค๐จ๐ฅ๐ž๐ฃ๐ง๐ž๐ฃ ๐ž๐๐ฒ๐œ๐ฃ๐ข ๐ญ๐ฎ๐ซ๐ง๐ข๐ž๐ฃ๐ฎ !!!

FOTORELACJA Z TURNIEJU:

Fot. Zespรณล‚ Placรณwek Szkolno-Wychowawczych w Iล‚awie