W czwartek 26 października br. o godz. 10.00 odbędzie się LI Sesja Rady Powiatu Iławskiego.
Porządek obrad obejmuje m. in:

1. Złożenie ślubowania przez Radnego.
  2. Wybór Przewodniczącego Rady.
  3. Przyjęcie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2022/2023.
  4. Przyjęcie raportu z realizacji Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Iławskiego do roku 2030.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Skarbnika Powiatu Iławskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Programu Naprawczego Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie aktywów trwałych przez Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przeznaczenia środków PFRON na rehabilitację zawodową i społeczną w 2023 roku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia na 2024 r. wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie na parkingu strzeżonym.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Iławskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zadań z zakresu administracji rządowej.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu na 2023 rok.
  13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu na lata 2023-2035.
  14. Informacja dotycząca złożonych oświadczeń majątkowych za 2022 rok.