W imieniu Stowarzyszenia Grupa Rajdowa Lracing oraz Samorządu Powiatu Iławskiego zapraszamy mieszkańców Powiatu Iławskiego na piknik motoryzacyjny, który odbędzie się 5 sierpnia 2023 r. w Lubawie. To wydarzenie, realizowane jako zadanie publiczne z zakresu bezpieczeństwa i porządku publicznego, pełne będzie atrakcji, ale również wiedzy na temat bezpieczeństwie na drodze. Gościem pikniku będzie znany i ceniony ekspert motoryzacyjny (m.in. TVN Turbo) Kuba Bielak!Stowarzyszenie Grupa Rajdowa Lracing z Lubawy realizuje piknik jako zadanie publiczne z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Iławskiego nr 331/1011/23 z dnia 11 lipca 2023 r.

Jednym z głównych gości pikniku  będzie Kuba Bielak, znany i ceniony ekspert motoryzacyjny z programów emitowanych na TVN Turbo. Jego wystąpienie będzie ukierunkowane na promocję zasad bezpiecznej jazdy i podniesienie świadomości wśród uczestników. To unikalna okazja, by poznać go osobiście i skorzystać z jego cennych wskazówek.

W trakcie pikniku będziemy mieli również przyjemność gościć służby mundurowe, które wizualnie i praktycznie pokażą nam swoją pracę na rzecz bezpieczeństwa drogowego. To nie tylko szansa na bliższe zapoznanie się z ich codziennymi obowiązkami, ale także możliwość zadawania pytań i uzyskiwania informacji bezpośrednio od ekspertów. Dla naszych najmłodszych uczestników przygotowane zostaną dmuchane zamki, które będą prawdziwą gratką dla dzieciaków. Oprócz tego, w parku serwisowym grupy Lracing czekają na Was niezapomniane wrażenia związane z autami rajdowymi. To idealna okazja, by zanurzyć się w atmosferze wyścigów i na chwilę poczuć się jak prawdziwy kierowca.

W tym samym czasie odbywać się będzie zlot samochodów klasycznych z Magic Old Cars Luabwa. Miłośnicy starych aut będą mieli okazję zobaczyć i porozmawiać z właścicielami niezwykłych klasyków. To prawdziwa uczta dla oczu i serc wszystkich entuzjastów motoryzacji. Jeśli masz chęć poszerzyć swoją wiedzę o bezpieczeństwie na drodze, spotkać się z ekspertami mediów motoryzacyjnych, a jednocześnie cieszyć się niezapomnianą atmosferą pikniku i licznych atrakcji, koniecznie dołącz do naszego wydarzenia. To nie tylko okazja do zabawy, ale również doskonała dawka informacji dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Bądź z nami i doświadcz niezapomnianych chwil na pikniku z Lracing!