Michał Dzido i Kacper Malinowski – laureaci finału centralnego 51 Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” z nauczycielem zawodu Radosławem Etmańskim


Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że dwóch uczniów Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie: Michał Dzido i Kacper Malinowski,  zakwalifikowało się do finału centralnego 51 Turnieju „Złota Kielnia”. Dziś możemy mówić już o ogromnym sukcesie, ponieważ uczniowie ci są laureatami tego Turnieju. Finał odbył się w dniach 31.01 – 3.02.2023 r. w Poznaniu.Uczniowie Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie byli jedynymi reprezentantami naszego województwa w  finale centralnym  51 Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Finał  Turnieju odbył się  w czasie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „BUDMA 2023” w Poznaniu.

Spośród 1900 uczniów (z 67 szkół) biorących udział w eliminacjach okręgowych wybrano 36 uczniów, w sześciu zawodach.

W gronie wybranych znalazło się aż dwóch uczniów z Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie!  – Michał Dzido (w zawodzie posadzkarza), który zajął IV miejsce oraz Kacper Malinowski, który zajął  VI miejsce (w zawodzie montera systemów suchej zabudowy).

Uczniowie zostali uhonorowani, otrzymali także atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Szkoła natomiast otrzymała poziomicę laserową od firmy Nivel System.

Serdecznie gratulujemy!


1234


Fot. Archiwum szkoły, nadesłane przez Radosława Etmańskiego