Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie Agata Steiner-Dembińska  (druga z lewej strony) podczas gali w Olsztynie (Fot. P. Getka/Radio Olsztyn)


Wyróżnienie III stopnia dla całego Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie i list gratulacyjny adresowany do dyrektor placówki Agaty Steiner-Dembińskiej – w ten właśnie sposób Powiatowy Urząd Pracy w Iławie został nagrodzony z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Gratulujemy!Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie 27 stycznia obchodzili swoje święto, gdyż tego dnia przypada Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. W Olsztynie, właśnie z tej okazji, odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor urzędu Agata Steiner-Dembińska odebrała z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina nagrodę za szczególne osiągnięcia w zakresie łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej w 2022 roku.

W ten sposób wyróżniono jedynie trzy urzędy z całego województwa: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie,  Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie.

statuetka