Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie powiela informację o utrudnieniach na drodze powiatowej nr 1329N, na trasie Boreczno – Iława. Informuje, iż w związku z trwającymi utrudnieniami w trakcie robót drogowych na odcinku Kaletka – Sąpy, zamknięcie drogi zostaje wydłużone do 07.02.2023 r.  Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z robotami drogowymi informujemy o zamknięciu odcinków drogi powiatowej nr 1329N na trasie Boreczno – Iława i lokalizacji objazdów. ZAMKNIĘCIE DROGI WYDŁUŻYŁO SIĘ DO 7 LUTEGO 2023 R.

Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa oraz stosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

OBJAZDY:

Fot. pixabay.com