Powiat Iławski przyłącza się do 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra w tym roku także w Porcie Śródlądowym w Iławie. Na tę okazję Starostwo Powiatowe w Iławie przygotowało upominki-niespodzianki, które będzie można otrzymać wspierając Orkiestrę, już  w tę niedzielę, 29 stycznia 2023 r.

Zapraszamy w niedzielę do Portu Śródlądowego w Iławie. Imprezę towarzyszącą Orkiestry prowadzi grupa morsów z kluby Wesołe Morsy z Jezioraka, przy wsparciu Portu Iława i Powiatu Iławskiego. Już od godziny 11:00 w Porcie będzie się sporo działo. Poza grami i zabawami dla najmłodszych organizatorzy przygotowali m.in. interaktywny miniwykładzik pt. Pokaż mi serce” przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia. Bedzie też coś dla miłośników żeglarstwa, morsowania – jest szansa na pierwsze w życiu wejście do lodowate wody!  O łamigłówki zadba Piotr Ambroziak. Dla wspierających WOŚP znajdzie się oczywiście gorąca grochówka i słodkości. Zapraszamy serdecznie!

PROGRAM 31 FINAŁU WOŚP 2023 W PORCIE IŁAWA ZNAJDUJE SIĘ NA PLAKATACH:

plakat 1plakat 2Ulotka 3