Iławski Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie („Mechanik”) ma zaszczyt pochwalić się swoimi uczennicami, które otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jak czytamy na facebook-u szkoły: „Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2021/2022”.Nagrodzonymi uczennicami są Zuzanna Dominiczak z klasy 4TGA oraz Kornelia Duńska z klasy 3THO.

Kornelia wraz z wychowawczynią Teresą Kłosowską uczestniczyły w środę 23 listopada w Gali Stypendialnej w Elblągu, gdzie uczennica odebrała pamiątkowy dyplom z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowickiego. Z uwagi na odbywające się tego dnia w szkole matury próbne, Zuzanna Dominiczak odebrała dyplom w szkole, tuż po maturze próbnej z języka angielskiego. Obu naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za ich kolejne sukcesy edukacyjne oraz w życiu prywatnym.

Szczerze i z wielką radością przyłączamy się do powyższych życzeń i serdecznie gratulujemy.


                                        Kornelia Duńska odebrała dyplom z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowickiego

 

2

              


                          Zuzanna Dominiczak z uwagi na próbna maturę nie mogła pojechać na uroczystość. Dyplom wręczył jej wicedyrektor Mariusz Wolański

3


Opr. Wojciech Kaniuka (wojciech.kaniuka@powiat-ilawski.pl)

Fot. Archiwum szkoły