Powiatowy Zarząd Dróg przypomina i informuje, że trwają prace związane z przebudową drogi powiatowej na odcinku Kamieniec – Ulnowo (odcinek Olbrachtówko-Ulnowo) Etap I – odcinek Brusiny – Ulnowo, z czego w najbliższych dniach wynikać będą utrudnienia.

Zgodnie z zatwierdzonym projektem Tymczasowej Organizacji Ruchu, dotyczącym tej inwestycji, w dniach od 3 listopada do 11 listopada 2022 r. zostanie zamknięta droga na odcinku Ulnowo-Brusiny.

Informujemy również, że czas trwania utrudnień w ruchu drogowym jest uzależniony od warunków atmosferycznych.

Inwestycja o której mowa to: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1295N Kamieniec – Ulnowo odc. Olbrachtówko – Ulnowo, ETAP I – odcinek Brusiny – Ulnowo – wykonawca robót COLAS POLSKA Sp. z o. o. Palędzie koło Poznania.

www.powiat-ilawski.pl (Fot.pixabay.com)