Zdjęcie z ubiegłorocznych zawodów. W tym roku nastąpiła zmiana formuły na zawody spinningowe (Fot. M. Rogatty)

XXIII Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego zmieniają w tym roku nieco swoją formułę, gdyż będą zawodami spinningowymi. Odbędą się na Małym Jezioraku w Iławie, w sobotę 1 października. Tradycyjnie zawody organizowane są przy współudziale Iławskiego Towarzystwa Wędkarskiego.  Zapisy telefoniczne prowadzi Starostwo Powiatowe w Iławie. Maksymalna liczba uczestników to 45 osób, przy czym liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegóły na plakacie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do zapoznania się z regulaminem zawodów.

REGULAMIN XXIII POWIATOWYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO:

Regulamin – XXIII zawody o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego – spinngowe (01.10.2022)