Jedną z ciekawszych atrakcji 5 czerwca będzie niewątpliwie symulator dachowania (na bazie konstrukcji smarta)

Już w tę niedzielę 5 czerwca zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Iławskiego na Festyn Edukacyjny BEZPIECZNY POWIAT. Odbędzie się on na parkingu głównym urzędu, przy ul. Andersa 2a, w Iławie. Początek godz. 12:00.  Przygotowaliśmy dużo atrakcji. Wszystkie bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Iławskiego, tych dużych i małych!

nowy plakt

SUPER ATRAKCJE PODCZAS FESTYNU BEZPIECZNY POWIAT:

– symulator dachowania (na bazie konstrukcji smarta);
– symulator decyzyjnego czasu reakcji z modułem symulatora drogi hamowania (urządzenie integralne z symulatorem dachowania);
– symulator zderzeń (nagłego zatrzymania);
– waga przeciążeniowa;
– alkogogle i narkogogle;
– rower przeciwskrętny;
– Akademia Rowerowa – mobilne miasteczko ruchu drogowego;
– Quizy i konkursy z nagrodami, pokazy sprzętu na stanowiskach służb mundurowych i ratowniczych (Policja, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Nadleśnictwo Iława, PCK Iława, WOPR Iława)
– prezentacja samochodów rajdowych Grupy Rajdowej LRacing;
– pokazy sztuki walki i samoobrony Iławskiego Klubu Kyokushin Karate;
– strefa dla najmłodszych: dmuchany zamek;
– wata cukrowa i popcorn (Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie)
– Fotobudka
– strefa gastronomiczna: pyszna grochówka ze Smakosza!

WSZYSTKIE ATRAKCJE BEZPŁATNE !

Krótki film promocyjny Jeżdżę Bezpiecznie, czyli jak działają symulatory

AKADEMIA ROWEROWA Puls Imprezy:

rowery

Akademia Rowerowa – mobilne miasteczko ruchu drogowego to kolejna duża atrakcja, która czeka na tych młodszych gości 5 czerwca (Fot. Puls Imprezy)

karate
Pokazy sztuki walki i samoobrony Iławskiego Klubu Kyokushin Karate to zupełna nowość podczas Festynu (Fot. archiwum klubu)

auto
Partnerem tegorocznego Festynu jest Grupa Rajdowa LRacing. Miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję dokładnie obejrzeć samochody rajdowe i porozmawiać z kierowcami o ich pasji (Fot. Pryzmat Photo/fb grupy)

A TAK BAWILIŚMY SIĘ W 2019 ROKU:

Fot. www.powiat-ilawski.pl