Zapraszamy do lektury najnowszego, majowego wydania „Życia Powiatu Iławskiego”. Znajdzie w nim Państwo informacje o bieżących sprawach Starostwa Powiatowego w Iławie oraz jednostek powiatowych, ale także gmin tworzących Powiat Iławski. Swoje strony w „Życiu Powiatu Iławskiego” mają: Miasto Iława, Gmina Wiejska Iława, Gmina Kisielice, Gmina Susz. Stałe miejsce w gazecie zajmuje Bernadeta Hordejuk, przewodnicząca sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego w Olsztynie, która w tym miesiącu opisuje pomysły na likwidację przejazdu kolejowego, w formie w jakiej aktualnie funkcjonuje w centrum Iławy. Stałą rubrykę ma także Mateusz Szauer, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Iławie, który w majowym wydaniu przypomina o tym, że pszczoły to życie. W bieżącym wydaniu także strony edukacyjne, informacje od służb mundurowych oraz przyrodniczy materiał Stanisława Blonkowskiego – tym razem o zającu, o którym jak pisze autor, można byłoby grubą księgę napisać.

LINK DO ŻYCIA POWIATU IŁAWSKIEGO (MAJ 2022):