W najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godz. 10.00 odbędzie się podwodne sprzątanie jeziora Jeziorak, zorganizowane przez IOWA KLUB NURKOWY we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Iławie w ramach Akcji Czyste Jeziora i Rzeki.

Zaplanowano sprzątanie dna Jezioraka przy dwóch iławskich plażach (tzw. dzikiej i prawdziwce) oraz wzdłuż bulwaru Jana Pawła II przy Galerii Jeziorak. Początek akcji w Porcie Śródlądowym w Iławie, gdzie uczestnikom rozdane zostaną worki i rękawice. Organizatorzy do aktywnego udziału w sprzątaniu zapraszają nie tylko płetwonurków, ale również chętne osoby, które mogłyby odbierać worki ze śmieciami od osób nurkujących.

IOWA KLUB NURKOWY zapewnia m.in. bicie butli nurkowych podczas akcji a po jej zakończeniu zaprasza płetwonurków na gorące kiełbaski przy wspólnym ognisku. Na uczestników będą czekały także inne niespodzianki. W razie dodatkowych pytań można dzwonić pod numer tel.: 696 587 135

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Fot. IOWA KLUB NURKOWY

nurkowie 2Nurkowanie plakat