Zapraszamy do lektury grudniowego wydania miesięcznika „Życie Powiatu Iławskiego”. A w nim życzenia świąteczno – noworoczne od samorządowców, aktualności ze Starostwa Powiatowego w Iławie, z Inkubatora Przedsiębiorczości, z Urzędu Miejskiego w Kisielicach, z Powiatowego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Iławie, z Urzędu Gminy Iława, z Urzędu Miasta Iława, Urzędu Miejskiego w Suszu. Znajdziecie Państwo także artykuły zza muru iławskiego więzienia, co jest nowością w wydaniu miesięcznika. Nie brakuje tematów edukacyjnych, przyrodniczych oraz wywiadu. W tym miesiącu rozmowa z Anetą Rychlik, nową kierownik Portu Śródlądowego w Iławie. Prezentujemy także Czytelnikom kalendarz edukacyjny Powiatu Iławskiego na 2022 r., który po raz pierwszy pokazuje podwodny świat przyrody naszego powiatu. ZAPRASZAMY!

LINK Z ŻYCIEM POWIATU IŁAWSKIEGO – GRUDZIEŃ 2021 R.:

Życie Powiatu Iławskiego Grudzień 2021