„Przebudowa drogi powiatowej Nr 1301N gr. województwa  (Latkowo) – Bajdy – Zalewo – etap II” z udziałem środków budżetu państwa w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Informujemy, iż inwestycja pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1301N gr. województwa  (Latkowo) – Bajdy – Zalewo – etap II”, dofinansowana została ze środków budżetu państwa w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W ramach inwestycji o łącznej długości 1000,00 mb poszerzona została istniejąca jezdnia do szerokości 5,50 mb. Nawierzchnię jezdni wykonano z asfaltobetonu. Przy jezdni wykonane zostały pobocza obustronne szerokości 1,00 mb, zjazdy z asfaltobetonu oraz dwie zatoki autobusowe wraz z peronami o nawierzchni z kostki betonowej. Celem inwestycji jest polepszenie warunków bezpieczeństwa, poprawa płynności ruchu na przebudowanym odcinku oraz stanu technicznego infrastruktury drogowej.

Wartość dofinansowania Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych:  262 078,69

Wartość dofinansowania Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg:  776 682,00