Jolanta Rynkowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie zachęca do skorzystania z pomocy

W całym kraju rusza kampania pt. „Biała Wstążka”, która traktuje  o przemocy wobec kobiet i dziewcząt. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie również uruchamia  dyżur, podczas którego służyć będzie wsparciem wszystkim osobom dotkniętym przemocą.

Dyżur odbędzie się w sobotę  4 grudnia,  w godzinach 9:00-13:00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie [ul. Andersa 3A – budynek przy Szpitalu], pokój nr 4. Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod nr 89 649 04 60. Dyżur pełnić będzie wykwalifikowany pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz policjant – dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Dyżurujący wysłuchają, wesprą i pokierują osobami, które dotknęła przemoc i pragną się od niej uwolnić.

PCPR

Dyżur w ramach Kampanii Białej Wstążki odbędzie się w sobotę 4 grudnia w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, ul. Andersa 3A, w pokoju nr 4

Fot. www.powiat-ilawski.pl