Starostwo Powiatowe w Iławie informuje, że w sobotę 3 lipca, od godziny 15:00 do niedzieli 4 lipca, do  godz. 20:00, nieczynny będzie parking przy urzędzie. Zamkniecie parkingu wiąże się z organizacją imprezy Iławski Rajd Samochodowy „JEZIORAK” Razem Dla Autyzmu! Za utrudnienia przepraszamy.W niedzielę 4 lipca parking będzie przeznaczony na biuro zawodów i park maszyn podczas Iławskiego Rajdu Samochodowego „JEZIORAK” Razem Dla Autyzmu!

W imieniu organizatorów Lubawskiego Klubu Rajdowego zapraszamy mieszkańców powiatu na to wydarzenie, która ma uwrażliwić społeczeństwo na osoby z autyzmem.

– To  pierwsza edycja Iławskiego Rajdu Samochodowego „JEZIORAK” – Razem dla Autyzmu Iława 2021. Wyścig będzie odbywał się ulicami w centrum miasta Iławy, gwarantując mieszkańcom i turystom  motoryzacyjne święto. Impreza jest aktem wsparcia i solidarności z osobami żyjącymi ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami! – mówi Monika Smolińska, organizatorka. – Jest wielkim „JESTEŚMY Z WAMI” kierowanym do wszystkich autystyków i osób które wspierają je w codziennym życiu! Oprócz samych wyścigów przewidziane są inne atrakcje jak pokazy służb ratunkowych naszego powiatu. Zostanie ogłoszony również konkurs, którego zwycięzcy z wysokości kilkudziesięciu metrów, z strażackiego kosza będą mogli podziwiać panoramę Iławy. W trakcie imprezy planowane jest przygotowanie stoisk i stref zabawy dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

rajd