Kochasz muzykę, śpiewanie sprawia Ci radość? A może chciałbyś/-abyś zacząć, a nie wiesz jak? To może być fajny początek muzycznej przygody – zapraszamy Cię na pierwsze wokalne warsztaty gospel dla dzieci i młodzieży, które będą również wspaniałą okazją do tego, by stanąć na scenie i wystąpić przed publicznością! Nie czekaj! Przeżyj z nami fantastyczną muzyczną przygodę! Zaczynamy już 28 czerwca!  Zadanie pn. „Organizacja wydarzeń kulturalnych związanych z muzyką gospel”  zostało dofinansowane ze środków Powiatu Iławskiego.Informację kierujemy do rodziców i opiekunów dzieci, którzy widzą potencjał rozwijania ich muzycznej pasji, a także do śpiewającej (lub mającej ochotę się rozśpiewać) młodzieży. Iławskie Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem organizuje I Warsztaty Wokalne dla Dzieci i Młodzieży, którymi chce propagować muzykę gospel oraz wspierać rozwój talentów młodych ludzi. Organizatorzy sugerują, aby w zajęciach uczestniczyły dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat, jednak ostateczną ocenę możliwości udziału w warsztatach pozostawiają samym zainteresowanym i ich rodzicom.

Warsztaty gospel dla młodych będą się odbywać w ramach spotkań online (łącznie 6 godzin) ze świetnym fachowcem, trenerką wokalną Joanną Nehring-Roszkowską. Chętni mogą także skorzystać z indywidualnych lekcji w dogodnych dla obu stron terminach (2 x 30 min.), jednak obowiązuje limit miejsc. Spotkania grupowe potrwają od czerwca do września 2021 (jeden lub dwa  razy w miesiącu) – pierwsze zajęcia już 28 czerwca! Uczestnicy warsztatów otrzymają także materiały dźwiękowe potrzebne do nauki utworów gospel, które wykonają wspólnie na żywo przed publicznością podczas KONCERTU FINAŁOWEGO III Warsztatów Gospel nad Jeziorakiem (z udziałem zaproszonego artysty gospel z kraju lub zagranicy)!

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zainteresowani udziałem w warsztatach powinni napisać na adres ilawa.gospel@wp.pl lub też od razu wypełnić ankietę rejestracyjną (LINK). Kolejnym krokiem jest wniesienie opłaty (100 zł od uczestnika).

JOANNA NEHRING-ROSZKOWSKA – swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 16 lat kształcąc się pod okiem profesjonalnego trenera emisji głosu z zakresu śpiewu klasycznego. Ukończyła  Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim w klasie śpiewu solowego u prof. Alicji Rumianowskiej. Po ukończeniu studiów w Polsce kształciła się na kursach wokalnych za granicą m.in. u Paula Esswooda we Florencji, w Akademii Bachowskiej w  Stuttgart oraz podnosiła swoje kwalifikacje u prof. Carol Richardson- Smith w Hannowerze.

Ma za sobą liczne koncerty w Polsce i za granicą. W 2010 r. rozpoczęła pracę w Brodnickim Domu Kultury, gdzie od 11 lat prowadzi pracownię wokalną przekazując swoje umiejętności i doświadczenie wokalne. Jej uczniowie biorą udział w licznych konkursach wokalnych na terenie całej Polski, zajmując czołowe miejsca i zdobywając nagrody. W swoim wieloletnim doświadczeniu jako trener wokalny, zadebiutowała także z uczniami w programach telewizyjnych takich jak: The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Must be the Music. Od roku 2015 jest trenerem wokalnym zespołu Iława Gospel Singers, z którym sama śpiewa i koncertuje. Współpracuje z różnymi zespołami i ośrodkami kultury prowadząc warsztaty z emisji głosu.


KONTAKT Z ORGANIZATOREM

e-mail: ilawa.gospel@wp.pl

tel. 608 671 729