Dzieci uczęszczające do świetlicy w Szkole Podstawowej nr 3 w Iławie przygotowały coś specjalnego dla personelu medycznego Powiatowego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Iławie. Uczniowie jednogłośnie okrzyknęli pracowników szpitala Bohaterami!

Okazją do rozmowy  z dziećmi o opiece medycznej  był obchodzony 12 maja  Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dzieci wykonały pracę plastyczną w podziękowaniu za trudną i odpowiedzialna pracę, jaką na co dzień świadczą pielęgniarki i położne i cały personel szpitala. Wykonane przez uczniów klas I-III dzieło, przekazały na ręce dyrektorki placówki, Iwony Orkiszewskiej pracownice świetlicy szkolnej z SP3, Milena Kozyra i Anna Melka. Sami uczniowie ze względu na panująca pandemię nie mogli przyjść osobiście do placówki.

zblizenie

szpital 2szpital3