Starostwo Powiatowe w Iławie, na prośbę kierownictwa Urzędu Skarbowego w Iławie, przyłącza się do kampanii informacyjnej dotyczącej usług Krajowej Administracji Skarbowej „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz  e-Urząd Skarbowy. W linku: Banner odsyła  do strony Podatnik dowie się o możliwościach korzystania i załatwienia spraw przez e-Urząd Skarbowy. Znajdzie tam także informację kiedy i w jaki sposób należy umówić wizytę w urzędzie skarbowym, aby wygodnie i bezpiecznie załatwić swoje sprawy.

Trwa akcja rozliczania PIT za 2020 r., w czasie której miliony podatników składają swoje roczne zeznanie podatkowe. Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić bez wychodzenia z domu on-line, m.in. poprzez uruchomiony od lutego 2021 r. serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl.

– Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w naszym kraju zależy nam, aby informacje dotarły do jak największej liczby podatników. Są one bowiem przygotowane nie tylko dla podniesienia komfortu i jakości obsługi podatników, ale także  w celu podniesienia bezpieczeństwa podatników i urzędników, w szczególności w trakcie trwającej pandemii – czytamy w piśmie Urzędu Skarbowego w Iławie.

LINK ODSYŁAJĄCY NA STRONĘ podatki.gov.pl.:

Banner odsyła  do strony

Skarbowy 2