Zapraszamy do lektury „Życia Powiatu Iławskiego”,  a w nim m.in.: komunikat Narodowego Funduszu Zdrowia na temat szczepień pacjentów obłożnie chorych, informacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  skierowana do emerytów na temat zakładania bezpłatnych kont bankowych, ale także o dostępnych środkach na kształcenie pracowników, comiesięczny  artykuł przewodniczącej sejmiku województwa Bernadety Hordejuk, także Mateusza Szauera, dyrektora Wydziału  Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Iławie.

Jak co miesiąc znajdziecie tu Państwo wieści z Gminy Kisielice, z Gminy Wiejskiej Iława, z Gminy Susz oraz z Miasta Iława. Jedna strona jest poświęcona zdrowiu i sprawom związanym z Powiatowym Szpitalem im. Wł. Biegańskiego w Iławie. W bieżącym wydaniu: wywiad ze Zdzisławem Patołą, zasłużonym dla Gminy Iława, felieton Marcina Włodarskiego z Susza, artykuł o niezwykłych właściwościach brzozy autorstwa Stanisława Blonkowskiego. Rozmowa miesiąca z Barbarą Bukowską, pełnomocnikiem biura regionalnego Fundacji Aktywnej Rehabilitacji na temat sytuacji osób niepełnosprawnych w obliczu pandemii. Nie zabrakło także kolejnego odcinka cyklu „Powiat Znany i Nieznany”. Zwieńczeniem gazety jest materiał o artystce z Iławy – Joannie Sierzputowskiej, której prace są magiczne i oddają ducha Jej myśli.

LINK Z WYDANIEM MIESIĘCZNIKA:

Życie Powiatu Iławskiego, luty 2021