Zapraszamy do lektury „Życia Powiatu Iławskiego”. W listopadowym wydaniu m.in. dobre wieści z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, informacje ze Starostwa Powiatowego w Iławie, Gminy Miejskiej Iława, z Gminy Kisielice, Gminy Susz oraz Gminy Wiejskiej Iława.

W wydaniu także bieżące informacje z Powiatowego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Iławie, z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. W dalszej części gazety artykuł Stanisława Blonkowskiego z Susza, emerytowanego leśnika oraz wspomnienia niedawno zmarłego najstarszego kombatanta z Powiatu Iławskiego śp. Mikołaja Hermana, który w lutym 2021 roku obchodziłby 102 urodziny. Do przeczytania także drugi odcinek cyklu Powiat znany i nieznany, a w nim historia Łęgowa w Gminie Kisielice, opatrzona zdjęciami autorstwa Pawła Maruszaka.

WYDANIE ON-LINE:

Zycie Listopad 2020

GRUDNIOWE WYDANIE „ŻYCIA POWIATU IŁAWSKIEGO” JUŻ 18 GRUDNIA 2020 ROKU!