Ruszyła kolejna edycja Regionalnego Konkursu Grantowego „Równać Szanse” – programu, który jest nastawiony na rozwój kompetencji społecznych młodzieży z małych miast i wsi.Biorąc udział w konkursie, podmioty z Państwa terenu (organizacje pozarządowe, także OSP, biblioteki publiczne i domy kultury) oraz grupy nieformalne mogą uzyskać 8.500 zł na działania zaplanowane i realizowane przez młodzież.

Zapraszamy na stronę https://bit.ly/RKG_RownacSzanse2020 po więcej informacji. Znajdą tam Państwo zasady programu, formularz wniosku, listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi oraz link do generatora wniosków. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zamieszczą Państwo załączoną grafikę na stronie internetowej i/lub profilu Facebook.

Ponadto, zachęcamy Państwa do rozesłania załączonej informacji (w formacie png i pdf) do podmiotów z Państwa terenu: organizacji pozarządowych, OSP, domu kultury i biblioteki.

Począwszy od września będziemy organizować spotkania online poświęcone konkursowi Równać Szanse, zachęcamy do śledzenia aktualności na www.stopa.org.pl, gdzie będziemy informować o terminach spotkań i szkoleń online.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem spotkania poświęconego Równać Szanse, bardzo chętnie przyjedziemy lub poprowadzimy takie spotkanie online. Prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły.