We wtorek 9 czerwca ruszają bezpłatne konsultacje księgowe w Inkubatorze Technologicznym w Iławie. Konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą założyć własną działalność, ale też dla młodych firm. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 89 671 79 10 lub 89 671 79 11.W inkubatorze, od początku funkcjonowania jednostki, działa punkt bezpłatnych konsultacji dla osób chcących założyć własną firmę. Podczas indywidualnego spotkania z doradcą można uzyskać informacje o procesie zakładania działalności gospodarczej i zdobyć wiedzę, która będzie przydatna w chwili otwarcia własnej firmy.

Do końca tego roku w ramach punktu konsultacyjnego organizowane będą też spotkania z księgową. Konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą założyć własną działalność i dla młodych firm. To szansa, by wybrać odpowiednią metodę opodatkowania czy odnaleźć się w gąszczu przepisów podatkowych.

Konsultacje prowadzić będzie Magdalena Makowska z biura MM Consulting. Pierwsze bezpłatne spotkania odbędą się we wtorek 9 czerwca w godzinach od 12:00 do 15:00. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 89 671 79 10 lub 89 671 79 11.

Kolejne spotkania odbywać się będą raz w miesiącu. Termin podawany będzie z tygodniowym wyprzedzeniem.

W trakcie spotkań obowiązuje reżim sanitarny – uczestnicy konsultacji zobowiązani są do zakrywania ust i nosa.plakat inkubator


Fot. pixabay.com