Informujemy, że na stronie internetowej: ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji. System  umożliwia rezerwację terminu w sprawach związanych z pojazdami (nie dotyczy Stanowiska Zamiejscowego w Lubawie).Umówić można się z wyprzedzeniem do 10 dni roboczych, co pół godziny. W celu dokonania rejestracji należy w systemie założyć konto podając imię, nazwisko i adres e-mail. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, którym należy w ciągu jednej godziny potwierdzić rejestrację konta.

Po zalogowaniu się do systemu w menu Usługi należy wybrać kolejkę w zależności od załatwianej sprawy  i kliknąć na „Rezerwuj wizytę”. Następnie trzeba wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty w wydziale. Kliknięcie na konkretną godzinę spowoduje dokonanie rezerwacji.

  1. W celu realizacji umówionej wizyty, należy zgłosić się w Wydziale Komunikacji na 10 minut przed umówioną godziną spotkania.
  2. Będąc już w Urzędzie, należy podejść do biletomatu systemu kolejkowego zlokalizowanego w holu Wydziału Komunikacji Urzędu. Na ekranie biletomatu należy wybrać opcję: „Internetowa rezerwacja kolejki”, po czym wprowadzić czterocyfrowy kod wygenerowany ze strony internetowej dla rezerwacji.
  3. Rezerwacja wizyty dla wielu spraw wymaga uzyskania osobnych rezerwacji dla każdej z nich.
  4. Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie. Rozpoczęcie obsługi może ulec nieznacznemu opóźnieniu, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta.
  5. Maksymalny czas do pobrania biletu to 30 minut od umówionej godziny. Po tym czasie rezerwacja jest anulowana.
  6. Bilet pobrany z biletomatu aktywowany jest w systemie dokładnie o umówionej godzinie wizyty.
  7. Wygenerowany bilet należy zachować i oczekiwać na skierowanie do odpowiedniego stanowiska pracy.

www.powiat-ilawski.pl

komunikacja 2

komunikacja 3