Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Iławie przekazało Domowi Pomocy Społecznej w Lubawie (Filia w Iławie – ul. Dąbrowskiego 15 B) oraz Domowi Pomocy Społecznej w Suszu, środki ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

W sumie przekazanych zostało: 100 sztuk kombinezonów  z włókniny MercatorMedical  (rozmiar XL), 100 sztuk kombinezonów z tego samego włókna o rozmiarze XXL – 100 sztuk, płyn do dezynfekcji rąk Handsan – 20 litrów, płyn do dezynfekcji powierzchni  Baktsan – 20 litrów, rękawice foliowe – 400 sztuk, rękawice winylowe  MercatorMedical rozmiar M – 400 sztuk, rękawice nitrylowe rozmiar XL – 400 sztuk, przyłbice ochronne model EX2 – 8 sztuk oraz maseczki bawełniane – 200 sztuk.

dps2

www.powiat-ilawski.pl