Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie jeszcze dziś otrzyma 100 sztuk certyfikowanych przyłbic ochronnych. Ufundował je Piotr Lisicki, przedsiębiorca, właściciel firmy United Trade SC. z Łomianek. Skontaktował się on tej w sprawie z radną powiatową Ewą Junkier, która przyłbice przekazała staroście.

– Pan Piotr jest wieloletnim przyjacielem naszego miasta, jest także jednym z pomysłodawców Lotniczej Majówki – mówi Ewa Junkier, radna Rady Powiatu Iławskiego, które pośredniczyła w przekazaniu daru.

Starosta Bartosz Bielawski serdecznie dziękuje darczyńcy, robi to w imieniu wszystkich mieszkańców  Powiatu Iławskiego oraz personelu szpitala. Poinformował również, że przyłbice trafią jak najszybciej do powiatowego szpitala.

www.powiat-ilawski.pl