Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski Informuje, że od poniedziałku 27 kwietnia, Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie, wznawia bezpośrednią obsługę klientów. Wnioski z zakresu rejestracji pojazdów i praw jazdy będą przyjmowane po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu godziny wizyty.

Sprawy można nadal załatwiać za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej (https://www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela/#kierowcy-i-pojazdy) lub pozostawiać dokumenty w pojemniku umieszczonym przy wejściu do Starostwa.

Odbiór dokumentów złożonych korespondencyjnie będzie
się odbywał osobiście po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu z klientem dnia i godziny odbioru. W związku
z tym prosimy o umieszczanie na składanych wnioskach numeru telefonu do kontaktu.

Wykaz telefonów do rezerwacji wizyty:

• Iława: (89) 649 07 32
  • Stanowisko Zamiejscowe w Lubawie: (89) 645 37 63.

KOMUNIKAT

Informujmy także, że od 27 kwietnia br. płatności w kasie Starostwa Powiatowego w Iławie realizowane będą wyłącznie w trybie bezgotówkowym.

Kasa Starostwa Powiatowego będzie czynna

od poniedziałku do piątku:

w godzinach od 7.40 do 14.30.

S T A R O S T A

Powiatu Iławskiego