Trwa nabór partnerów do ósmej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Przedsiębiorcy i instytucje działające w branży turystycznej mogą zgłaszać się do udziału w akcji do 31 stycznia 2020 roku. Turyści będą mogli korzystać z ich ofert w dniach 20-22 marca 2020 roku.Z edycji na edycję rośnie zainteresowanie akcją, zarówno ze strony podmiotów oferujących usługi i atrakcje turystyczne, jak i osób poszukujących wypoczynku.

Organizatorzy zapraszają do udziału w akcji hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców turystycznych, muzealników, organizacje i inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego. Zgodnie z regulaminem akcji oferowana usługa lub kategoria usługi musi być realizowana przez partnera za cenę niższą od regularnej o co najmniej 50 procent.

Zainteresowani partnerzy mogą zgłaszać się do 31 stycznia 2020 roku za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej akcji [www.polskazobaczwiecej.pl]. Znajdą oni tam również szczegółowe informacje o przedsięwzięciu i korzyściach płynących z udziału w nim.

Inicjatywa „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Akcja ma na celu prezentowanie różnorodności oferty turystycznej naszego kraju, zaś obniżona cena tej oferty ma zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z wypoczynku także poza głównymi sezonami urlopowymi, czyli w okresie wiosennym i jesiennym.

Źródło: Urząd Marszałkowski w Olsztynie

https://warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/aktualnosci/5249-wiosenna-edycja-weekend-za-pol-ceny-przyjmowanie-zgloszen