W czwartek i piątek (21 i 28  listopada) odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół  Podstawowych i Ponadpodstawowych.

W czwartek 21 listopada 2019 r.  o godz. 10.00  w Szkole Podstawowej im. J. Bema w Suszu odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Natomiast 28 listopada 2019 r. w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie. o godz. 10:00, odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Organizatorem zawodów jest Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie. Zawody są sfinansowane ze środków budżetowych powiatu iławskiego w ramach zadania publicznego „Cykl powiatowych imprez z zakresu sportu szkolnego”.

Fot. pixabay.com