W poniedziałek i środę (18 i 20 listopada) w Szkole Podstawowej im. M Kopernika w Lubawie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Mini – Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, roczniki 2007 i młodsi oraz 2005 i 2006.

W poniedziałek 18 listopada w Szkole Podstawowej im. M Kopernika w Lubawie (ul. Św. Barbary 45) odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Mini – Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych (rocznik 2007 i  młodsi). Początek godz. 10.00.

Organizatorem zawodów jest Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie. Zawody są sfinansowane ze środków budżetowych powiatu iławskiego w ramach zadania publicznego „Cykl powiatowych imprez z zakresu sportu szkolnego”.

W  środę 20 listopada w tej samej szkole odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych (rocznik 2005 i  2006).

Fot. pixabay.com