W miniony piątek 20 września, w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Iławie, przeprowadzona została licytacja 24 rowerów, które przeszły na własność Powiatu. Ze sprzedaży wylicytowanych jednośladów na rachunek dochodów budżetu Powiatu Iławskiego wpłynęła łączna kwota 1 865,00 zł.

Licytowano  m.in rowery górskie, miejskie, dziecięce, trekkingowe. Udział w licytacji wzięło 18 osób. Ceny wywoławcze sięgały od 10 do 5O zł.  5 rowerów sprzedanych zostało za cenę wywoławczą, a 17 za cenę wyższą niż sugerowana. Nowi właściciele dokonali wpłat i odebrali jednoślady w większości zaraz po zakończeniu aukcji. Najdrożej sprzedany został rower górski FOLTA – cena wywoławcza 50 zł podbita została do kwoty 300 zł. Ze sprzedaży wylicytowanych jednośladów na rachunek dochodów budżetu Powiatu Iławskiego wpłynęła łączna kwota 1 865,00 zł. Aukcja przebiegła zgodnie z uchwalonym przez Zarząd Powiatu Iławskiego sposobem prowadzenia ewidencji oraz trybem likwidacji rzeczy znalezionych, które stały się własnością Powiatu Iławskiego (załącznik do Uchwały Nr 145/617/17 z dnia 8 lutego 2017).

www.powiat-ilawski.pl (K. Szysler – Biuro Rzeczy Znalezionych Starostwa Powiatowego w Iławie)

licytacja 2