Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski zaprasza serdecznie wszystkich miłośników dwóch kółek na kolejny cykl wycieczek rowerowych pn. „Szlakiem podań i legend powiatu iławskiego”.Wycieczki organizowane są w tym roku po raz 5 i mają na celu propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Turystyka rowerowa jest jedną z najlepszych form aktywnego wypoczynku. Jeziora, lasy, różnorodne ukształtowanie terenu, czy liczne rezerwaty przyrody,  czynią z powiatu iławskiego wymarzone miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, zarówno tej rekreacyjnej jak i bardziej wyczynowej. Ale w tym roku chcielibyśmy zaprosić Państwa do odkrywania szlaków nie tylko na terenie naszego powiatu, ale i ościennych – nowomiejskiego, elbląskiego i ostródzkiego. Dlatego hasłem tegorocznych wypraw jest – „Poznaj swoich sąsiadów”Wyprawy poprowadzi doświadczony przewodnik Dariusz Paczkowski, który uzbroił się w kolejną dawkę legend i podań oraz ciekawostek historyczno-geograficznych z regionu.

Pierwsza wycieczka już 18 sierpnia (niedziela). Start godz. 09.00. PORT ŚRÓDLĄDOWY W IŁAWIE UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY.


KONTAKT TELEFONICZNY – PORT ŚRÓDLĄDOWY IŁAWA – 602 744 083.


Regulamin oraz Karty zgłoszeniowe w Centrum Obsługi Pasażerów w Porcie Śródlądowym w Iławie, ul Chodkiewicza 5 lub do pobrania online:

 

Szczegóły na plak

Plakat wycieczki