Zapraszamy na IX sesję  Rady  Powiatu  Iławskiego, która odbędzie się w środę 28 sierpnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie (ul. Andersa 2A), o godz. 12.

Porządek obrad:

1. Otwarcie i zatwierdzenie quorum.
  2. Rozpatrzenie wniosków do porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z VIII Sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja Starosty Powiatu Iławskiego z działalności Zarządu i wykonania uchwał Rady.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu na lata 2019-2027- ref. Skarbnik Powiatu B. Szoka.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej powiatu na 2019 rok – ref. Skarbnik Powiatu B. Szoka.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu iławskiego na rok 2019 – ref. N-k Wydz. OSO M. Jaworska.
  3. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków i innych składników wynagrodzenia nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Iławski –
    N-k Wydz. EKSP R. Motylińska.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Iławskiego do Związku Gmin Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego – ref. N-k Wydz. EKSP R. Motylińska.
  1. Interpelacje i zapytania radnych (na piśmie zgodnie ze Statutem Powiatu).
  2. Wnioski i oświadczenia radnych.
  3. Zamknięcie obrad IX Sesji Rady Powiatu.

Niniejsze zawiadomienie stanowi podstawę do uzyskania zwolnienia od pracy zawodowej w zakładzie pracy zgodnie z  22 ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jednolity z 2019 roku, poz.511 ze zm.)

Przewodniczący Rady

/-/Marek Borkowski