Rusza głosowanie w drugich Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Głosy oddawać można do 26 sierpnia 2019r. Jeśli wygra nasza blogerka, Pojezierze Iławskie i cała Kraina Kanału Elbląskiego mają szansę na szeroką promocję.


Przez najbliższe kilka tygodni, blogerzy będą eksplorować regiony i tworzyć wyjątkowe materiały o najciekawszych i wyjątkowych miejscach w Polsce, aby zarazić i zainspirować widzów i czytelników do zwiedzania swoim szlakiem. Więcej o konkursie przeczytacie tutaj. Udział w konkursie bierze 16 uczestników i uczestniczek, do opisania 16 województw.

Tym razem województwo warmińsko-mazurskie wylosowała blogerka Zofia Jurczak z Nowego Miasta Lubawskiego, startując w 2 konkursach. Pisze o Pojezierzu Iławskim i Krainie Kanału Elbląskiego. Gdyby ktoś nie wiedział Pojezierze Iławskie to też Kraina Kanału Elbląskiego.

Głosować można codziennie do 26 sierpnia 2019 roku, podaje się adres e-mailowy i koniecznie z tego adresu trzeba potwierdzić głosowanie. Z jednego komputera można głosować tylko raz dziennie.

Zapraszamy do lektury, blog jest prowadzony bardzo ciekawie, a poza tym warto wiedzieć więcej. 

Na razie wpis o Pojezierzu Iławskim pod linkiem:

https://www.podrozepokulturze.pl/2019/07/pojezierze-ilawskie-jeziorak-zabytki-przewodnik-najwieksze-atrakcje-zwiedzanie-co-zobaczyc-robic-ilawa/ 

Link do głosowania jest na końcu wpisu. Ważne! – wybór potwierdzicie poprzez weryfikację mailową. Pamiętajcie, aby w ciągu 24 godzin kliknąć link aktywacyjny, otrzymany za pośrednictwem e-maila na Wasz adres – dzięki temu wasz głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.                                                                

Razem promujmy naszą Małą Ojczyznę!