24 czerwca, o godz. 13.00 w sali nr 19 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Proponowany porządek posiedzenia zakłada m. in.:

1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania z budżetu powiatu dorocznej nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego w czteroletnie liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego w czteroletnie liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego w czteroletnie liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych w czteroletnie liceum ogólnokształcące dla dorosłych w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego w czteroletnie liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół w Lubawie.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych w czteroletnie liceum ogólnokształcące dla dorosłych w Zespole Szkół w Lubawie.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego w czteroletnie liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych w czteroletnie liceum ogólnokształcące dla dorosłych w Zespole Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia trzyletniego liceum ogólnokształcącego w czteroletnie liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół Rolniczych im. Heleny i Stanisława Sierakowskich w Kisielicach.
  11. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia czteroletniego technikum w pięcioletnie   technikum w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie.
  12. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia czteroletniego technikum w pięcioletnie   technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.
  13. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia czteroletniego technikum w pięcioletnie   technikum w Zespole Szkół w Lubawie.
  14. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia czteroletniego technikum w pięcioletnie   technikum w Zespole Szkół   im. Ireny Kosmowskiej w Suszu.
  15. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia czteroletniego technikum w pięcioletnie   technikum w Zespole Szkół Rolniczych im. Heleny i Stanisława Sierakowskich
    w Kisielicach.
  16. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze powiatu iławskiego.