Wielkimi krokami zbliżają się wymarzone przez wielu uczniów wakacje, w tym roku rozpoczną się one wyjątkowo wcześnie, bo już w środę 19 czerwca 2019 r.

W szkołach prowadzonych przez powiat iławski wakacje rozpocznie 3411 uczniów pobierających naukę.

Wszystkim uczniom, kadrze pedagogicznej życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku, a tegorocznym absolwentom sukcesywnego realizowania zamierzonych planów.

UWAGA UCZNIOWIE SZKÓŁ ZAWODOWYCH!

We wtorek 18 czerwca od godz. 10:00 w szkołach zawodowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Iławski, odbędzie się pisemny egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.

W piątek 21 czerwca, od godz. 10:00 w szkołach zawodowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Iławski, odbędzie się praktyczna część egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.