Tak bawiliśmy się na Festynie Bezpieczeństwa w ubiegłym roku

Festyn edukacyjny „Bezpieczny Powiat” zbliża się wielkimi krokami. To już w ten piątek, 7 czerwca, w godzinach 12:00 – 16:00. Czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników. Festyn jest skierowany głównie do dzieci i młodzieży, bo to o ich bezpieczeństwo martwimy się najbardziej jako dorośli.

To już w ten piątek 7 czerwca od godz. 12:00 zapraszamy na parking przy Starostwie Powiatowym w Iławie na mocną dawkę wrażeń. Do dyspozycji uczestników będą wystrzałowe atrakcje rowerowe m.in. 6 różnych niekonwencjonalnych rowerów. M.in. rower przeciwskretny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, a to dopiero początek. Zwariowane rowery i inne atrakcje rowerowe to spora dawka aktywnego trybu życia. Bądź fit i eko. Sprawdź ile radości dostarczy ci opanowanie jazdy tymi niesamowitymi rowerami. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy. Rowerowy zawrót głowy. Ciekawe jak długo będziesz próbował opanować jazdę monocyklem? Będzie dużo dobrej zabawy, kolorowych strojów i śmiesznych gadżetów. W strefie działania zwariowanych rowerów czekają na Ciebie także: rowerowy tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego, slot car (sterowane wyścigówki). Dodatkowo jedyny w Polsce mobilny tor do jazdy drift trike & bike!!! Symulatory zdarzeń drogowych, fotobudka i masa atrakcji oraz konkursów na stanowiskach przygotowanych przez lokalne służby mundurowe.