Starostwo Powiatowe w Iławie, Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Basket w Iławie oraz  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie serdecznie zapraszają na  II Bieg Nordic Walking. Odbędzie się on w piątek 17 maja. Początek godz. 9:45. Gościem honorowym i prowadzącym zajęcia będzie Krzysztof Człapski, wielokrotny Mistrz Polski na 5 km w Nordic Walking.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 17 maja 2019 r.,  rozpoczęcie o godz. 9.45Miejsce:  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, ul. Mierosławskiego 10 (Hala Mechanik).

PROGRAM

9.45    – rozpoczęcie spotkania, Prelekcja: Zdrowy styl życia (zasady odżywiania, styl życia, prezentacja zalet Nordic Walking); – pokaz poprawnej techniki Nordic Walking połączony z nauką marszu. – wspólna rozgrzewka przed marszem – Marsz Nordic Walking – wspólnie maszerujemy promując zdrowy styl życia – stretching po marszu, poczęstunek dla Uczestników – prezent specjalny – zajęcia z Jogi dla zainteresowanych.

Gościem honorowym i prowadzącym zajęcia będzie  Krzysztof Człapski – wielokrotny Mistrz Polski na 5 km w Nordic Walking. Fot. Archiwum fb Krzysztofa Człapskiego

Marsz Nordic Walking oraz Turniej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego jest finansowany ze środków Powiatu Iławskiego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, przy wsparciu Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.