W sobotę odbył się zlot przewodników turystycznych z Warmii i Mazur. Gospodarzem był Port Śródlądowy w Iławie

F 4 zlotPonad 40-osobowa grupa przewodników turystycznych z  Warmii i Mazur uczestniczyła w szkoleniu, które odbyło się w Porcie Śródlądowym w Iławie. Wszyscy goście otrzymali od Starostwa Powiatowego w Iławie upominek w postaci albumu pt. "Przyroda Powiatu Iławskiego", autorstwa Stanisława Blonkowskiego.

Po raz 16 zawalczą " O Pióro Starosty Powiatu Iławskiego"

pioro papier22 marca (piątek) o godz. 9.00 w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty”. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Iławie. Od szesnastu lat konkurs ten jest prawdziwym wyzwaniem dla ortograficznych specjalistów. Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu iławskiego, po jednej osobie z każdego typu szkoły.

Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu

budynek21 marca (czwartek) o godz. 13.00 w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się posiedzenie Komisji  Edukacji, Kultury i Sportu.

Spotkanie dyrektorów szkół i placówek oświatowych

budynekDziś, 18 marca, o godz. 11.00 w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się spotkanie dyrektorów szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Iławski. Podczas posiedzenia zostaną omówione sprawy związane z przygotowaniem arkuszy organizacji roku szkolnego 2019/2020, harmonogram pracy nad arkuszem organizacji na rok szkolny 2019/2020 oraz inne sprawy bieżące.