Lubisz pisać? Weź udział w konkursie literackim

konkurs literacki plakatW związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą powołania polskiej policji Biuro Programu „Niepodległa” wraz z Komendą Główną Policji ogłosiły konkurs literacki „Stulecie polskiego kryminału” na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne. Prace należy przesyłać do 15 czerwca 2019 r.

Zespół Szkół w Lubawie prostuje nieprawdziwą informację, która pojawiła się w mediach. Chodzi o nabory do szkół

f lubawa czoloMateusz SzauerW mediach pojawiła się nieprawdziwa informacja (!!), iż nabór do Zespołu Szkół w Lubawie dla absolwentów gimnazjów prowadzony będzie do: 3 oddziałów techników i 3 oddziałów branżowej szkoły I stopnia. Informujemy, że zaplanowano nabór dla absolwentów gimnazjów do: 2 oddziałów liceum ogólnokształcącego, 3 oddziałów techników i 3 oddziałów branżowej szkoły I stopnia.

Zaprojektuj okładkę

Konkurs plastyczny Przypominamy o konkursie plastycznym „Podwodny świat-zaprojektuj okładkę”. Starostwo Powiatowe w Iławie oraz Biblioteki Publiczne Powiatu Iławskiego zapraszają dzieci do udziału w powiatowym konkursie plastycznym. Celem konkursu jest zachęcenie do ekspresji artystycznej, odkrywania i rozwijania w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni. Tematem konkursu jest zaprezentowanie własnej okładki i przeniesienie się w wyobraźni do fascynującego podwodnego świata.

Posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Iławskiego

budynek18 kwietnia (poniedziałek) o godz. 13:00 w sali nr 19 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się odbędzie się posiedzenie RADY DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO POWIATU IŁAWSKIEGO.
Proponowany porządek obrad zakłada m. in.:

 

1.    Przyjęcie informacji dotyczącej rozpoczęcia przygotowań do organizacji corocznej konferencji organizacji pozarządowych.
2.    Zaopiniowanie sprawozdania z realizacji „Programu współpracy Powiatu Iławskiego z organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”.