ZIELONE LATO 2019!

KONKURS ZIELONE LATORusza tegoroczna edycja konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato”. To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty turystyki wiejskiej z Warmii i Mazur.

Celem konkursu jest znalezienie, nagrodzenie  oraz promocja najlepszych obiektów turystycznych spośród trzech konkursowych kategorii:
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek u rolnika,
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek na wsi,
- zagrody edukacyjne Warmii i Mazur.


Dzięki „Zielonemu Latu” popularyzujemy idę współpracy i przedsiębiorczości na warmińsko-mazurskiej wsi oraz promujemy  turystykę na tych obszarach. To niezmiernie ważne zadanie z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju i upowszechniania turystyki w naszym województwie – twierdzi Waldemar Buszan, Dyrektor Departamentu Turystyki, organizatora konkursu.
Zainteresowane udziałem w „Zielonym Lecie” obiekty można zgłaszać (również droga elektroniczną) do 2 maja 2019r. – wyłącznie na zamieszczonym poniżej  „arkuszu zgłoszenia obiektu”.
Informacji w sprawie konkursu  udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 89 521 69 07 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie do konkursu - dokumenty:

regulamin

arkusz zgłoszenia

oświadczenie

uchwała